Автомобілі-двійники – як не придбати автівку з підробленими номерами


25 Вересня 2018

як не придб двийник

Бувають випадки, коли під час огляду транспортних засобів виявляють так звані автомобілі-«двійники» — повністю ідентичні, включно з номерами агрегатів та номерними знаками автомобілі. Декілька порад від сервісних центрів МВС, як вберегтися від такої покупки.

Двійники — це ззовні ідентичні автомобілі, які мають однакову марку, модель, колір, номерні знаки та номери агрегатів. Найчастіше такі транспортні засоби ввозяться в Україну з-за кордону і вже тут на них підробляються документи та змінюються номери. На сьогоднішній день виявити неозброєним оком такі зміни практично неможливо. Найефективнішим методом виявлення таких підробок під час купівлі автомобіля є експертний огляд, який проводять працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, який співпрацює з сервісними центрами МВС. Тільки з висновком експерта можна зареєструвати чи переоформити автівку у територіальних сервісних центрах, адже саме фахівець, якому відомі ознаки змінених номерних знаків, здатен безпомилково розпізнати підробку.

Зазначимо, що експерти НДКЕЦ проводять огляд транспортних засобів на території кожного сервісного центру МВС  в Сумській області за адресами:

ТСЦ 5941 м. Глухів, вул. Індустріальна, 19А.

ТСЦ 5942 м. Конотоп, вул. Вирівська, 19А.

ТСЦ 5943 м. Охтирка, вул. Київська, 164В.

ТСЦ 5944 м. Ромни, вул. Полтавська, 4А.

ТСЦ 5945 м. Шостка, вул. Студентська, 7.

ТСЦ 5946 м. Суми, вул. Білопільський шлях 18/1.

 

zobrazhennya perebyti nomery