Зареєструвати авто за 2 години тепер можна в оновленому сервісному центрі МВС міста Ромни


14 Грудня 2018

DSC00262

Сервісний центр МВС нового зразка, який сьогодні презентували в місті Ромни, став четвертим в Сумській області. Тут громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Адреса оновленого сервісного центру МВС: м. Ромни, вул. Полтавська, 4А.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

«У сучасних сервісних центрах МВС запроваджені професійні й етичні стандарти роботи з клієнтами – у сервісному центрі МВС працює клієнтоорієнований персонал. Нам важливо сформувати довіру громадян до держави, надаючи необхідні адміністративні послуги зручно та доступно», — зазначив у ході презентації начальник регіонального сервісного центру МВС в Сумській області Василь Ольховик.

Сервісний центр має сучасне технологічне обладнання, є просторим, прозорим та інклюзивним. Для якісного обслуговування людей з інвалідністю враховані всі відповідні умови. Завдяки сучасній інформаційній системі процес отримання послуг для громадян тут значно спростився.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами: отримати консультації щодо послуг можна за телефонами (044) 290-18-99 та (0542) 66-88-42 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС і Регіонального сервісного центру МВС в Сумській області. Окрім цього, відповіді на найпоширеніші питання шукайте на сайті hsc.gov.ua та sum.hsc.gov.ua.