A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Графік роботи сервісних центрів МВС на Покрову Пресвятої Богородиці


13 Жовтня 2020

На Покрову графік роботи  сервісних центрів МВС Сумської області дещо змінений.  Аби уникнути прикрих несподіванок, зверніть увагу, що сервісні центри МВС 13 жовтня працюватимуть з 9 години ранку і до 17:00, а регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Сумській області цього дня матиме графік роботи з 08:00 до 16:00.

14 жовтня вихідний.

З 15 жовтня  сервісні центри МВС  Сумської області працюватимуть у звичному режимі.

Завчасно плануйте свій візит до сервісного центру МВС. Нагадуємо, що сервісні центри МВС надають послуги лише за попереднім записом:

  • через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу» до  ТСЦ МВС № 5942 м. Конотоп, ТСЦ МВС № 5943 м. Охтирка;
  • за номером телефону (0542) 66-88-42  до ТСЦ МВС № 5941 м. Глухів, ТСЦ МВС № 5944 м. Ромни та ТСЦ МВС № 5945 м. Шостка

Якщо ж у вас виникли нагальні питання, ви можете звернутися за допомогою до нашого чат-бота,  який консультуватиме громадян на сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС. Чат-бот надасть консультацію як  зареєструвати авто;  отримати довідку про несудимість;  замінити або отримати посвідчення водія;  змінити інформацію у свідоцтві про реєстрацію; зареєструватися в Електронному кабінеті водія; які документи потрібні для виїзду за кордон на авто;  дізнатися про роботу мобільних сервісних центрів МВС. Чат-бот  чекає на вас за посиланням: fb.com/hsc.gov.ua