A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Понад 800 довідок про відсутність судимості видано в січні сервісними центрами МВС Сумщини


09 Лютого 2018

У січні сервісними центрами МВС в Сумській області видано 841 довідку про відсутність судимості. Найбільше їх замовляли у сервісних центрах м. Суми  та м. Шостка – 346 та 146 відповідно.

Сервісні центри МВС нагадують, що довідку про відсутність судимості можна замовити online — безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС.

Довідка потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи при виїзді за кордон, участі у тендері, здійснення усиновлень та встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

Довідка про відсутність судимості також необхідна всім учасникам     державних тендерів. Тепер понад 200 тисяч учасників системи закупівель Prozorro, які щороку звертаються за Довідкою, можуть її замовити і подати довідку online, cкориставшись ЕЦП (електронним цифровим підписом*).

Щоб замовити Довідку online, необхідно:

— зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;

— зареєструватися через ЕЦП* або BankID;

— заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;

— отримати повідомлення про готовність документа або перевірити    статус готовності довідки онлайн;

— забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС.

Нагадуємо, що сервісні центри МВС України видають довідку про відсутність судимості з 1 лютого 2017 року. Це нововведення значно розширило географію надання послуги та спростило сервіс для громадян.

Проконсультуватися щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Facebook. Відповіді на поширені питання та корисну інформацію шукайте на сайті hsc.gov.ua.