A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

«Сорочка зноситься, а добра справа не забудеться». «Герої МВС: 200 днів війни»


15 Вересня 2022

На Сумщині у сервісних центрах МВС ознайомлюються та надихаються історіями Героїв, які викладені в онлайнлітописі МВС «Герої МВС: 200 днів війни».

Ми повинні знати, пам’ятати і шанувати героїчні подвиги наших друзів, колег, усіх, хто боровся і продовжує боротися за нашу вільну країну.

У сервісних центрах МВС є фотовиставка сміливців МВС, які не побоялися протистояти ворогу, які борються і поборють. Окрім того, у сервіному центрі МВС № 5946 м. Суми періодично транслюються відеоматеріали про героїчні вчинки працівників МВС. Зараз, коли ми виборюємо свою незалежність,  вкрай важливо, щоб політика пам’яті будувалася на живих історіях, реальних людях.

«Герої МВС: 200 днів війни»: масштабний онлайнлітопис про бойові подвиги захисників України, які вони здійснили від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.  Тут зібрані історії бійців Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру. Історії тих Героїв системи МВС, чий внесок в нашу майбутню перемогу має пам’ятати кожен.

Це історичне дослідження стане ґрунтовним матеріалом для істориків і майбутніх поколінь. На основі цього невичерпного джерела прикладів доблесті буде написана не одна художня книга і не один кіносценарій. Проект буде постійно оновлюватися.

Ознайомитися із вже наявними понад ста історіями Героїв та надихнутися їхнім прикладом доблесті можна на сайті «Герої МВС»: 200 днів війни».