A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

«Здай кров – врятуй життя»: працівники сервісних центрів МВС долучились до благодійної справи


17 Листопада 2023

Одна людина здатна врятувати життя кількох. Наразі в нашій країні існує гостра потреба у донорській крові як для цивільних, так і для військових. Її нестача пов’язана із бойовими діями в країні. Тому необхідне регулярне поповнення цих запасів.

В рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху працівники сервісних центрів МВС долучилися до загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя». Наші співробітники упродовж тижня в різних областях України здавали кров та плазму. Вони стали донорами для наших захисників та громадян, які постраждали у дорожньо-транспортних пригодах та наших захисників на фронті.

Ми добре розуміємо, що кожна краплина донорської крові може врятувати життя. Тому поповнення запасів надзвичайно важливе як для постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод, так українських військових, які беруть участь у бойових діях.

До благодійної справи може долучитись кожен охочий! Можливо, саме ваша допомога для когось стане вирішальною та врятує не одне життя.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.