A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС м. Охтирка хотіли зареєструвати авто, яке розшукувалося на Рівненщині


19 Квітня 2023

Продовжуємо ділитись прикрими історіями, які, сподіваємось, допоможуть вам не втрапити у халепу.
До сервісного центру МВС № 5943 міста Охтирка звернувся громадянин і хотів зареєструвати омріяний автомобіль  Volkswagen Caddy, який придбав по дорученню. Під час перевірок за наявними базами адміністратором було встановлено, що автівка знаходиться у розшуку. Його ініціював Рівненьський відділ державної виконавчої служби.
Відтак, реєстраційні дії було  зупинено, а зібрані матеріали передали працівникам відділку поліції .
Аби зберегти власні кошти та нервові клітини під час придбання автомобіля укладайте договір купівлі-продажу у сервісному центрі МВС.
Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.